Maturitní ples třídy 4.C oboru Informatika v ekonomice (informační technologie)

Ples se konal v pátek 13. února 2009 v sále KC Jitka.

Halloween_icon.gifPřípravy na ples byly velkolepé. Už dlouho před plesem jsme kreslili obrázky na výzdobu a jelikož jsme měli téma STRAŠIDELNÁ NOC, tak jsme samozřejmě museli kreslit něco děsivého... Jako třeba duchy, upíry, dokonce i Samaru z filmu Kruh, netopýry a mimo to i velký plakát, kde byl název naší školy.

boneanim.gifTaké se nafukovaly balónky. Měli jsme černé a bílé, které jsme rozvěsili všude po sále – na balkón, na zábradlí a také jsme měli několik balónků v „síti“, kterou jsme pak roztrhli a desítky balónků nás zavalilo – nevydržely však dlouho.
Připravili jsme také stoly, na každém byl pomeranč, vydlabaný jako dýně a v něm svíčka, dále brambůrky, letáčky a hlavně plán na celý večer.

Celý ples měl veliký úspěch. Nástup byl hezký a co teprve maturitní video! Viděli jste všichni? Kdo neviděl, tak udělal chybu, ale určitě ji napravte, protože stojí to za to! Video bylo vtipné po celou dobu, ale podle mě, největší ohlas měl až konec, protože nikdo nečekal to, co tam uviděl J

 Všechno se parádně vydařilo, lidé se bavili a my MATURANTI o to více! Měli jsme velkou radost, z toho kolik přišlo lidí.Tombola utekla rychle, ale myslím, že výherci z cen měli radost. No a přišel čas na volnou zábavu – na diskotéku.

ZOHAN ZOHAN DISCO CISCO !!!! zohan.jpg
1 0 1 1 1 0 1 0 0 1 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 1 1 0 1 0 0 1 1 1 0 0 1 1 1 1
Všichni jsme se vyřádili! A jaké jsou pocity? Vrátili bychom ples zpátky, dali si ho ještě jednou.

scream-48x48 copy.gifMaturitní video na MATURAK.COM !!! webstream 6m:4s (FLV)

plesfoto.jpg

text.jpg

Maturitní NOVINY (profily budoucích maturantů !!!! 4,1MB (PDF)trida.jpg(c)web-2009 4.C IE & SystemaniacVytisknout