Mezinárodní veletrh strojírenských technologií 10-13.5.2016 Praha Letňany

FOR_INDUSTRY_pozadí­.jpg

V úterý 10. května odstartoval soubor letošních jarních průmyslových veletrhů. První den veletrhů patřil významnému setkání energetiků - ENERGO SUMMIT. Akce slavnostně začala  symbolickým přestřižením pásky, kterého se ujal předseda představenstva společnosti ABF, a. s. Pavel Sehnal, za ministerstvo průmyslu a obchodu ředitel odboru energetické účinnosti a úspor  Vladimír Sochor, dále prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý, Michaela Chaloupková, členka představenstva a ředitelka divize správa Skupiny ČEZ a ředitel Elektrotechnické asociace ČR Jan Prokš. Na hrubé výstavní ploše převyšující 7 000 m2 se prezentuje více než 200 vystavovatelů. Veletrhy FOR INDUSTRY, FOR ENERGO, FOR LOGISTIC, FOR 3D a FOR INFOSYS budou v prostorách PVA EXPO PRAHA v Letňanech probíhaly až do pátku 13. 5. 2016. Návštěvníky lákaly na přehlídku aktuálních trendů ve strojírenských technologiích, elektromobilitě, ukázky nových možností využití 3D technologií a virtuální reality v průmyslu a další zajímavosti napříč technickými obory.

Naše škola se zúčastnila veletrhu dne 12.5.2016 s vybranými žáky z oboru Provoz a ekonomika dopravy (zaměřením na logistiku a obslužné PC systémy) a z oboru Nástrojař.

Link: http://forlogistic.cz/oborove-cleneni#

Foto:

IMAG2208.jpg    IMAG2210.jpg    IMAG2212.jpg    IMAG2218.jpg    IMAG2219.jpg    IMAG2220.jpg

Ředitel školy