Účast na dni otevřených dveří v EDSCHA HRADEC s.r.o. dne 19.9.2015

Firma se zabývá  konstrukcí, výrobou, testováním, vyrábí lisovací nástroje a formy pro plastové výlisky, přípravky pro obrábění, kontrolní přípravky, výrobou nástrojů. Nástrojárna vytváří nástroje jako postupové raznice, formy pro vstřikování, ohýbadla a jiné pro výrobky z portfolia automobilových komponentů Edscha jako jsou panty, páky, omezovače dveří a jiné. Tomu také odpovídá vybavení počínaje moderní konstrukcí s výstupy na CAD/CAM, výrobou pomocí víceosého CNC obrábění a moderní kontroly souřadnicovými měřícími stroji.

SOŠ a SOU Jindřichův Hradec  umisťuje na základě smlouvy o spolupráci žáky na praktické vyučování do této firmy.
Naše škola zde byla prezentována vedle škol z COOP Sezimovo Ústí, SOŠ a SOU Pelhřimov především z oblasti strojírenství a elektro.

Edscha DOD 19092015.jpg