Vzdělání a řemeslo - 20. ročník na českobudějovickém výstavišti ve dnech 1.3.10.2014

Jubilejní 20. ročník výstavy Vzdělání a řemeslo se uskutečnil na českobudějovickém výstavišti ve dnech 1. - 3. 10. 2014 pod záštitou ministra průmyslu a obchodu, ministra školství, mládeže a tělovýchovy a hejtmana Jihočeského kraje.

Slavnostní zahájení proběhlo ve středu 1. 10. za účasti hlavních představitelů města a Jihočeského kraje v pavilonu T1 v 10:00 hodin.

Výstava s již dvacetiletou tradicí je nejširší přehlídkou středních škol, učilišť, VOŠ a dalších typů škol v celé České republice, která aktivně oslovuje odbornou veřejnost, žáky, studenty i rodiče. V rámci jednotlivých expozic mohli návštěvníci získat informace o náplni studia, zhlédnout dovednosti studentů přihlášených do soutěží a získat tak další podklady pro své rozhodování.

Po celou dobu výstavy probíhaly na podiu v pavilonu T1 prezentace českých i zahraničních škol a studijních programů v zahraničí.

Výstavy se zúčastnily rovněž některé významné společnosti a podniky jako případná možnost budoucího zaměstnání s poradenstvím o různých formách podpory a uplatnění absolventů v jednotlivých oborech.

Stručné hodnocení naší prezentace:

·    v rámci naší expozice žáci ZŠ, pedagogický doprovod, rodiče i veřejnost získala podrobné informace o škole, učebních i studijních oborech, o náplni studia

·    zájem o naši expozici byl velký, žáci se nebáli zeptat, informace o škole pročítali, ptali se na DOD

·    občerstvení bylo příjemným a vyhledávaným doplněním

·    naši studenti byli velice milí, příjemní a ochotní při poskytování informací

Foto: IMAG1264.jpg    IMAG1265.jpg    IMAG1275.jpg    IMAG1276.jpgIMAG1280.jpg    IMAG1281.jpg    IMAG1283.jpg    IMAG1284.jpg    IMAG1285.jpg    IMAG1287.jpg    IMAG1268.jpg    IMAG1271.jpg