Sportovní akce 2017-2018

Reprezentovat naši školu na sportovních akcích mohou pouze studenti, kteří jsou řádnými studenty SOŠ a SOU J.Hradec, nemají zdravotní omezení (tzv. OSVOBOZENÍ z TEV) a nemají problémy kázeňské ani prospěchové.

Zájemci se mohou hlásit u Mgr. R. Němce osobně, mailem, GSM nebo SMS (tel: 739 451 975 radek.nemec@sos-jh.cz).

Omlouvat se z případné neúčasti je možné nejpozději jeden den před sportovní akcí u Mgr. R. Němce osobně, mailem, GSM nebo SMS (tel: 739 451 975, radek.nemec@sos-jh.cz).

• HOKEJBAL PROTI DROGÁM - Krajské kolo se odehrálo 11.5.2018 na hokejbalovém hřišti u VI. ZŠ na Sídlišti Hvězdárna v J.Hradci. Družstvo chlapců SOŠ a SOU JH pod vedením Antonína Klenota (4.AB SOŠ) obsadilo 2. místo.

hokejbal hokejbal hokejbal hokejbal

Mgr. Radek Němec

• HOKEJBAL PROTI DROGÁM - okresní kolo se konalo 19.4.2018 na hokejbalovém hřišti u VI. ZŠ na Sídlišti Hvězdárna v J.Hradci. Družstvo chlapců SOŠ a SOU JH pod vedením Antonína Klenota (4.AB SOŠ) postoupilo do krajského kola. Gratulujeme.

Mgr. Radek Němec

• SILOVÝ ČTYŘBOJ - otevřené KRAJSKÉ kolo SŠ se uskutečnilo 26.3.2018  v tělocvičně TJ Slovan Jindřichův Hradec. Družstvo chlapců a dívek pod vedením loňských vítězů Josefa Klímy (2.C SOŠ) a Evy Němcové (1.B SOŠ) obsadilo celkové 2. místo.

čtyřboj čtyřboj čtyřboj čtyřboj

Mgr. Radek Němec

• FLORBAL - okresní kolo SŠ dívek se odehrálo 9.3.2018 tělocvičně TJ Slovan J.Hradec. Družstvo dívek SOŠ Jáchymova pod vedením Evy Němcové (1.B SOŠ) se umístilo na 1.místě.

Mgr. Radek Němec

• FLORBAL - okresní kolo SŠ chlapců se uskutečnilo 6.3.2018 v Městské sportovní hale v Jindřichově Hradci a tělocvičně TJ Slovan J.Hradec. Družstvo chlapců SOŠ Jáchymova pod vedením Ondřeje Bušty (4.roč. SOŠ) se umístilo na 5.místě. Družstvo chlapců SOU Miřiovského pod vedením Marka Plachého (N2 SOU) se umístilo na 6.místě.

SOŠ

SOU

Mgr. Radek Němec

• BASKETBAL - chlapci, okresní kolo se odehrálo 14.11.2017 v nové sportovní hale v Jindřichově Hradci. Družstvo chlapců ze SOŠ a SOU JH vedl Lukáš Uher (SOŠ JH) a získalo bronzovou příčku.

Basket Basket Basket Basket

Mgr. Radek Němec

• MEMORIÁL MGR. KARLA SEDLÁŘE - se uskutečnil 16.11.2017 v nové sportovní hale v Jindřichově Hradci. Smíšené družstvo chlapců a dívek ze SOŠ a SOU JH pod vedením Petra Zídka ze SOU JH obsadilo celkové 3. místo. Navíc Eva Němcová ze SOŠ JH byla vyhlášena jako nejproduktivnější hráčka turnaje. Gratulujeme.

Memoriál Memoriál Memoriál Memoriál

katedra TV